Klademe důraz na kvalitu zboží

Spokojený klient je naší prioritou

O nás Akce a slevy Kontaktní údaje

Jsme internetový obchod zabývající se prodejem tažných zařízení pro automobily. U naších produktů si zakládáme hlavně na kvalitě ochraně proti korozi a také na design.

Proto v našem e-shopu naleznete tažné zařízení výrobců: Westfalia, Brink, Auto-hak, Steinhof, Galia.

MONTÁŽNÍ SERVIS:

Zde vám u nás zakoupené tažné zařízení namontují

Spolupracujeme se servisy napříč celou Republikou.

Nakupujte ještě levněji s naším slevovým Kupónem

Po zobrazení košíku vám naskočí kolonka slevového Kupónu, kde zadáte (sleva200 nebo sleva500) poté kliknete na použít Kupón a částka se odečte od ceny nákupu.

Sleva200- lze uplatnit na kategorie (Nosiče kol, Elektrokoloběžky, Střešní nosiče a vybrané Střešní boxy.)

Sleva500- lze uplatnit na kategorie (Běžecké pásy, Rotopedy, a vybrané Střešní boxy.)

Další výrobci ostatních produktů:

Firma BUZZ Rack patří mezi špičku ve výrobě nosičů jízdních kol na tažné zařízení v Tchaj-wanu. Tato světová firma nyní nabízí své produkty i na našem trhu. Nosiče BUZZ Rack jsou vhodné pro převoz jakéhokoliv jízdního kola. Jsou snadno namontovatelné a hodí se na každé tažné zařízení.

Výrobce Yakima (USA) vám pomůže dopravit veškerou výstroj na místo, bez ohledu na destinaci nebo dobrodružství, a vy se tak budete moci soustředit na to, oč skutečně jde – vytváření vzpomínek, které vydrží po celý život. V našem E-shopu nabízíme od společnosti YAKIMA (Nosiče kol, Střešní nosiče, Střešní boxy, Nosiče Lyží.)

Více než 30 let působení na trhu, řada produktů úspěšně uvedena na trh – to je polská společnost TAURUS, již více než tři desetiletí jednoznačný lídr v oboru (V našem E-shopu nabízíme od společnosti TAURUS (Střešní nosiče.)

Střešní boxy Northline jsou navrženy a designovány na Slovensku a vyrábějí se v Čechách

Na střešní boxy Northline EVOspace poskytuje výrobce záruku až 5 let! Box splňuje testy TUV.

Výrobce Packline je největším Norským výrobcem střešních boxů s tradicí již od roku 1970. Série boxů FX se speciálně vyvinutá pro vozy SUV a Offroad. Box je konstruován s důrazem na funkčnost a náročné podmínky použití, pro které jsou určena i vozidla kategorie SUV.

ČESKÁ Firma Spokey působí na evropských trzích od roku 2004. Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na vývoj, výrobu a dovoz sportovních potřeb pod vlastní značkou Spokey.

V našem E-shopu nabízíme od výrobce Spokey (Elektokoloběžky, Rotopedy a Běžecké pásy.)